Witamy

na blogu

Agnieszka i Damian

Przed Wami Agnieszka i Damian. Niesamowita, pełna uśmiechu para, której ślub miałem przyjemność uwiecznić. Ogromna dawka emocji, uczuć i miłości, a wszystko to w atmosferze pełnego luzu. Wesele odbyło się w Pensjonacie Roztocze natomiast ślub we Frampolu. Zapraszam na kilkadziesiąt kadrów.  

Karolina i Gabriel

Stara Huta miejsce dotąd mi nieznane, przyszło mi tam fotografować przygotowania Karoliny i Gabriela. Odległość jaka ich dzieliła to raptem 300 metrów, więc miałem super komfort pracy. Mimo tego, że mieszkanie Panny Młodej nie było za duże , miałem co fotografować Karolina zadbała o każdy szczegół i detal. Przysięgę złożyli sobie w Katedrze w Zamościu….

Magdalena i Adrian

Gorąca sierpniowa sobota była wypełniona wspaniałymi ludźmi. Rodzinę Adriana miałem przyjemność już poznać 4 lata temu. Po raz kolejny mogłem być świadkiem  jak silna może być relacja z rodziną. 😊 Ceremonia ślubna Magdaleny i Adriana  odbyła się w pobliskim kościele natomiast przyjęcie weselne w pięknie przystrojonej sali w Panasówce. Było klasycznie, elegancko czyli idealnie.  

Katarzyna i Michał

Przemierzam łąki, pola, aby dotrzeć do celu jakim jest posiadłość Michała z której rozpościera się piękny widok na okoliczne lasy i łąki. Michał ma  to coś, wie kiedy można zarobić a kiedy można stracić, osoba przedsiębiorcza zaangażowana firmie. Po wykonaniu zdjęć podczas przygotowań u Młodego przemieściłem się do Kasi która zamieszkuje nieopodal swojego narzeczonego. Miałem…

Patrycja i Przemek

Patrycję i Przemka miałem przyjemność poznać kilka lat temu na przyjęciu weselnym  są osobami bardzo życzliwymi i zawsze uśmiechniętymi. Ceremonia ślubna odbyła się w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej a przyjęcie weselne w Panasówce.    

Monika i Paweł

Czwartkowy dzień zapowiadał się pochmurny i deszczowy, pogodę potwierdził to nawet telefon  od Moniki czy mam parasol biały 😊.  Utwierdzić w przekonaniu i spokoju mogła mnie tylko pogodynka 😊, która zaprzeczyła proroctwu Moniki. Spokojnie mogłem zasnąć w oczekiwaniu na czwartkowy ślub. Przyszedł ten wyczekiwany słoneczny dzień, który rozpocząłem od wizyty u kosmetyczki – Kosmetika  Zamość,…

Natalia i Łukasz

Łukasz z Natalią złożyli sobie przysięgę małżeńską w murach zabytkowego kościoła pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Tomaszowie Lubelskim. Pogoda okazała się kapryśna, ale i łaskawa, dopiero po życzeniach przynosząc wszystkim deszcz. Pięknie przygotowana na ten specjalny dzień Natalia i kochający przyrodę Łukasz wraz z gośćmi świętowali w nowoczesnej, jasnej sali Hotelu Antoni w Tomaszowie,…

Angelika i Rafał

Angelika zaplanowała niezwykły dzień dla siebie i męża, a Rafał zadbał o spełnienie nawet najmniejszych planów. Razem rozpoczęli drogę małżeńską w kościele pw. Michała Archanioła w Zamościu, a potem kontynuowali świętowanie w swojskim klimacie sali w Kolonii Sitno. Jako tło do romantycznego pleneru młodzi wybrali Kazimierz Dolny i Łańcut.

Monika i Kamil

Monika i Kamil swój najważniejszy dzień rozpoczęli w słonecznej aurze podczas ceremonii w kościele pw. Świętego Wojciecha i Matki Bożej Różańcowej w Nieliszu. Eleganckie i bardzo udane przyjęcie trwało do białego rana w sali weselnej Marina. Zdjęcia plenerowe ukazały nie tylko piękno tej niezwykłej pary, ale i gór, które ich połączyły.